Kodla(Ma)nisa Projesi 4.Festivali ve Proje Yarışması’ndayız

Manisa Valiliği himayesinde ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde 4 yıldır sürdürülen Kodla(Ma)nisa Projesinin  bu yıl ki “Benim Fikrim Benim Teknolojim” temalı Kodla(Ma)nisa 4. Festivali ve Proje Yarışmasına VESTEL ev sahipliği yaptı.

Kodla(Ma)nisa Projesi Festivali, dördüncü yılında ülke çapında Resmi/Özel ortaokul düzeyinde bilgisayar bilimi ile ilgilenen tüm öğrenci, öğretmen, kurum ve kuruluşları bir araya getirmek amacıyla Vestel Beyaz Eşya A.Ş‘ nin katkıları ile ilk kez ulusal çapta gerçekleştirildi.

Projemizi ulusal bazda Türkiye’nin dört bir yanından gelen ziyaretçilere sunma fırsatı bulduk . Projemizin başlangıcından bugününe her aşamasında bizlere destek olan Kodla(Ma)nisa ekibi ile de birlikte çalışma yapmış olduk .

Hazır olanı tüketmek yerine kendi yerli ve milli ürünlerimizi ,yazılımlarımız üretmek için çıktığımız bu yolda diğer il ve ilçe çalışmalarını da gözlemleme fırsatı bulduk . Oldukça verimli ve başarılı geçen festivalin ardından yeni fikirlerle ve proje çalışmaları ile Ankara’ya döndük .

Bizleri orada çok iyi ağırlayan ve destek olan Kodla(Ma)nisa ekibine teşekkür ederiz.

“Birlikte daha iyiye .”

İlk yorum yapan olun

Bir Yorum Yapın